Call of Duty: Modern Harp Remastered ' a yakında Variety Map Pack adıyla harita geliyor!

15 dolar fiyat ile satılacak bu harita paketinin içerisinde 4 klasik haritanın remastered'a uyarlanmış sürümleri (Broadcast, Chinatown, Creek ve Killhouse) bulunacak. Harita paketi ilk olarak PlayStation 4 için 21 Mart tarihinde çıkış yapacak, daha sonrasında ise Xbox One ve PC platformuna gelecek. Xbox One ve PC çıkış tarihi daha sonra açıklanacak.   Call of Duty: Modern Warfare Remastered şu anda PS4, Xbox One ve PC'de Infinite Warfare'in Legacy ve Deluxe sürümleri içerisinde ulaşılabilir durumda.

Variety Map Pack ile gelecek olan dört yeni haritalar:


Broadcast: Ana senaryoda görülen televizyon stüdyosundan esinlenerek hazırlanan bu haritada hem açık alanlar, hem de dar koridorlar bulunacak.

Chinatown: İlk Call of Duty oyunundaki Carentan haritasının modern bir versiyonu olarak tanımlanan bu harita, neon ışıklarıyla aydınlanan sokaklarda geçiyor.


Creek: Bol açık alan içeren bu haritada, ağaçlar ve kulübeler arasında mücadele edilecek.Killhouse: Dar alanlarda hızlı çatışmalar için tasarlanan bu depo temalı harita, bolca sandık ve konteyner içeriyor


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Intel"ın yeni harikasi OPTANE SSD ' si ortaya cıktı!

MSI, büyüyen Ryzen anakart serisine X370 Krait Oyunu ekledi

DAVİD ROCKEFELLER 101 yaşında öldü!